Etický kodex

Realitní společnost Akademie realit je na trhu od roku 2008. Za tuto dobu jsme zrealizovali více jak 1500 realitních transakcí. V Akademii realit klademe důraz na aktivní prodej a využíváme všech možností, jak oslovit co nejvíce potenciálních zájemců. Věříme, že právě toto je cesta, jak majitelům nemovitostí zajistit nejlepší cenu na trhu. Pevně se držíme našeho etického kodexu, který nás odlišuje od ostatních realitních kanceláří. Cílem tohoto kodexu je, aby se klienti ve spolupráci s námi cítíli co nejlépe. Zásadně odmítáme různé obchodní triky v podobě nevýhodných smluv a pod.. S klienty jednáme pouze otevřeně a na rovinu.

Cílem společnosti Akademie realit je uvést do praxe společné představy o slušném a kvalitním servisu, který je spojen s prodejem a pronájmem nemovitostí bez opomenutí morálních hodnot a etiky. V současné době Akademie realit je pro své klienty schopna vyřešit téměř každou realitní situaci a to i tu, která vypadá jako neřešitelná.

Pro naše klienty zajišťujeme komplexní servis, který je spojen s prodejem či pronájmem nemovitostí a to po stránce obchodní, finanční, administrativní a právní. Dále mezi naše standardní služby patří bezplatné poradenství a zajištění nejvýhodnějšího financování prostřednictvím hypotečního specialisty, který spolupracuje se všemi bankovními institucemi. Kvalitní právní servis je základním předpokladem pro bezpečný prodej nemovitosti.  Spolupracuje pouze s profesionály, kteří dávají našim klientům jistotu, že jejich nemovitosti jsou ve správných rukou. Na základě našich služeb pevně věříme, že jsme pro naše klienty rovnocennými partnery v oblasti realit.

Těšíme se na spolupráci
Realitní tým Akademie realit